piątek, 10 lipca 2009

Wakacje w mieścieAktualnie się urlopuję, co prawda pogoda w kratkę z rana upał za chwilkę ulewa, a po obiedzie z powrotem żar z nieba i ponownie ulewa z piorunami .

Próbujemy dziewczynkom zapewnić jakieś atrakcje, w sobotę zorganizowaliśmy spacer po Bydgoszczy, mieszkamy tu od urodzenia, ale są zakątki, w których od bardzo dawna nie byliśmy.
Spacer po Starówce i Wenecji zakończyliśmy "rejsem" po Brdzie.

7 komentarzy:

Ita pisze...

Lubię oglądać miasta widziane oczami ich mieszkańców .Zawsze można na dane miasto spojrzeć z innej perspektywy. Po fotkach widać ,że wycieczka była fajna . Spodobało mi się zdjęcie z łabędziami ,jak równiutko się ustawiły.
Pozdrawiam.

memulka pisze...

Witaj Ito, to fakt łabędzie płynęły "gęsiego", a nasza Bydgoszcz jest coraz piękniejsza, nareszcie wykończona Opera Nova, pięknie zagospodarowana Wyspa Młyńska, cała Wenecja, aż chce się tam spacerować

pozdrawiam

Aleksandra pisze...

śliczne zdjęcia. Bydgoszcz coraz ładniejsza bardzo się rozwija :)

Violetka pisze...

To prawda! Bydgoszcz pięknieje...oby tak dalej :) A ja jutro z K. i Mimi jedziemy do zoo w Myślęcinku..też pokażę fotki zapewne :)

memulka pisze...

Violetko życzę udanego wypadu

pozdrawiam

bossanova pisze...

Ciekawy pomysł ze zwiedzaniem nieznanych zakątków swojego miasta :) Dla mnie jeszcze jest wiele takich zakątków w Płocku, bo mieszkam tu niecały rok. Dobrą okazją są odwiedziny gości. Ostatnio z moimi gośćmi miałam np okazję usłyszeć 1.raz płocki hejnał :)

a片影片 pisze...

性感荷官
成人貼圖
偷拍
巨乳內射多P癡女
色情援交
推薦紅利
德州撲克遊戲
線上投注
色遊戲